Uued sõiduvõimalused ja uus piletitoode “luksvaade” esimesest aprillist

Lugupeetud bussireisijad! Alates esimesest aprillist alustavad Jõgevamaa teenindamist uued bussid, kus muutub ka bussi sisenemise kord paindlikumaks ja kasutajasõbralikumaks: enam ei pea bussi sisenema esiuksest, vaid võib sõitu jätkata ka värske õhu käes, nimelt on busside katusele paigaldatud reelingud, kus on ülevalt huvitav ja miljööväärtuslik vaade Vooremaale. Selleks laseme alates tänasest käiku uue ja ainulaadse piletitoote nimetusega „luksvaade“, mille hind on ainulaadsuse ja luksuse tõttu ka natuke krehvtisem – ühiskaardiga piiksutades maksab 5 eurot. Kes aga soovib siiski bussis istet võtta, siis teadmiseks, et kuna uutel bussidel asub rool paremal küljel, siis toimub bussi sisenemine bussi vasakust ehk sõidutee poolsest küljest. Samuti lisandub bussijuhi taga istuvatel sõitjatel lisakohustus: kui bussijuht tahab sooritada möödasõitu, siis tuleb sõitjatel anda bussijuhile teada, kas tee on möödasõiduks vaba, sest bussijuht ei pruugi seda ise näha, kuna bussijuht asub bussi paremal küljel.

Lisaks eemaldasime bussidelt uksed – leidsime, et seeläbi on sisenemine ja väljumine kiirem ning samuti kaob risk, et keegi jääb ukse vahele.

Head uute ja veidi pööraste võimaluste järele katsetamist ning arvestage siinjuures ikka asjaoluga, et täna on esimene aprill.

Võib olla pilt järgmisest: 5 inimest