Maakonnaliinide bussiliiklus 16.09.2023 seoses Paunvere laadaga Palamusel

Laupäeval 16.09.2023 toimub Palamusel XXIV Suure Paunvere Väljanäitus. Muudetud liikluskorraldus kehtib 08:00-18:00, lisatud skeem. Sel ajavahemikul ei teeninda maakonnaliinid Palamuse bussipeatust, lisatud on ajutine bussipeatuse asukoht.

Liin 174 Jõgeva-Kuremaa-Palamuse-Maarja-Luua-Palamuse-Kuremaa-Jõgeva, väljumisega 08:30 Jõgevalt. Peale Kuremaa peatust sõidab Toovere kaudu Palamusele, kus on võimalik kasutada Palamuse kalmistu peatust. Ära jäävad Vanavälja, Änkküla ja Palamuse peatused. Tagasi Jõgevale sõites jäävad teenindamata Raadivere ja Palamuse peatused. Ajutine Palamuse peatust asendav bussipeatuse märk on paigaldatud Kaarepere-Palamuse tee ja Mikumetsa-Pällu tee ristmiku lähedusse (Vt asukohta kaardil).

Liin 174A Jõgeva – Kuremaa – Palamuse – Maarja – Luua – Palamuse – Kuremaa – Jõgeva, väljumisega 10:15 Jõgevalt. Trajektoor on sama nagu liinil 174.

Liin 175 Jõgeva-Kuremaa-Palamuse-Luua-Maarja-Palamuse-Kuremaa-Jõgeva, väljumisega 14:15 Jõgevalt on sarnane 174 ja 174A liikumistrajektooriga, kuid vastupidises suunas: Luua suunas sõites jäävad teenindamata Palamuse ja Raadivere peatused, võimalik on kasutada ajutist peatust Kaarepere-Palamuse tee ja Mikumetsa-Pällu tee ristmiku läheduses. Tagasi Jõgevale sõites jäävad teenindamata Palamuse, Vanavälja ja Änkküla peatused ehk et buss sõidab Palamuse suunalt Kuremaale Toovere kaudu. Palamusel on võimalik kasutada Palamuse kalmistu peatust.

185 Jõgeva-Kuremaa-Palamuse-Saare-Pala-Kadrina-Mustvee, väljumisega 12:05 Jõgevalt. Peale Kuremaa peatust sõidab Toovere kaudu Palamusele, kus on võimalik kasutada Palamuse kalmistu peatust. Ära jäävad Vanavälja,  Änkküla ja Palamuse peatused.

Liin 192 Tartu – Tabivere – Palamuse – Kuremaa – Jõgeva, väljumisega 13:00 Tartust. Teenindamata jäävad Raadivere ja Palamuse peatused. Ajutine Palamuse peatust asendav bussipeatuse märk on paigaldatud Kaarepere-Palamuse tee ja Mikumetsa-Pällu tee ristmiku lähedusse.

Liin 254 Jõgeva – Kuremaa – Palamuse – Tabivere – Tartu, väljumisega 11:10 Jõgevalt. Läbimata jäävad Palamuse ja Raadivere peatused. Ajutine Palamuse peatust asendav bussipeatuse märk on paigaldatud Kaarepere-Palamuse tee ja Mikumetsa-Pällu tee ristmiku lähedusse.

Pikema teekonna tõttu esineb nendel liinidel mõningast hilinemist.